Reklama

Wiadomości

Pospieszalski do Gazety Wyborczej: wasz czas już minął

youtube.com

Redaktorzy „Gazety Wyborczej” przyzwyczaili się do tego, że to oni decydują, kogo uczelnie mogą zapraszać na konferencje. Tak było np. we Wrocławiu, gdzie poprzez wrzask, jaki podniosła „Gazeta Wyborcza” odwołano konferencję z udziałem m.in. Piotra Semki.

Dziś apetyty „Gazety Wyborczej” idą dalej, bo będą mieli prawo decydować, kto ma prawo pojawiać się w katolickiej rozgłośni Radio Rodzina, kto ma prawo występować na wielkiej, fantastycznej imprezie organizowanej przez Kurię Wrocławską do spółki z miastem - na Nocy Kościołów. Nie podoba im się, że do Radia Rodzina przychodzą politycy prawicy i mówią, co chcą. Dokładnie tak było napisane w leadzie; Katarzyna Wiśniewska napisała: „politycy prawicy przychodzą i mówią, co chcą”. Nie podoba im się, że na imprezę „Nocy Kościołów” ks. Cezary Chwilczyński zaprosił Stanisława Michalkiewicza, Tomasza Terlikowskiego i Janka Pospieszalskiego.

To straszne! Jak można takich potworów zapraszać do kościoła! Kochani redaktorzy z „Gazety Wyborczej”! Wy po prostu musicie się przyzwyczaić, że tak już teraz będzie, że ludzie w mediach będą mówili, co chcą, będą pisali, co chcą, a ks. Chwilczyński i organizatorzy „Nocy Kościołów” będą zapraszali yych, których uznają za godnych i których chcą zaprosić. A ludzie i wyborcy będą głosowali jak chcą i na kogo chcą. Ja wiem, że to was bardzo boli, ale wasz czas już minął. Bye bye!

Reklama

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj także: Pani Kasiu, się Pani nie boi...
2015-06-19 12:39

[ TEMATY ]

Wybrane dla Ciebie

Prokuratura Krajowa: nie ma żadnych tajnych wytycznych dotyczących pozyskiwania kościelnych dokumentów

BOŻENA SZTAJNER

"Nie ma żadnych „tajnych wytycznych dla prokuratorów” dotyczących pozyskiwania kościelnych dokumentów, które mogą być dowodami w śledztwie, a Prokuratura Krajowa w żaden sposób przed tym nie zniechęca. Wprost przeciwnie" - czytamy w oświadczeniu Prokuratury Krajowej opublikowanym w reakcji na artykuł w "Gazecie Wyborczej „Nie drażnić Kościoła. Tajne wytyczne dla prokuratorów”.

Więcej ...

Od 25 lat chodzi z krzyżem po Polsce i Europie, wcześniej był rolnikiem

2020-08-07 11:48

facebook.com/NowinyGliwickie

Pan Mieczysław pochodzi spod Elbląga, ma prawie 70 lat i od 25 lat chodzi z krzyżem po Polsce jak i całej Europie. Najdalej był w Paryżu. Jak sam o sobie mówi: Nawróciłem się. Chcę ludziom przybliżyć Jezusa, chcę im przekazać, żeby strzegli się grzechu, że człowiek, który przesiąknie grzechem jest stracony, ale może się zawsze od niego uwolnić – czytamy w Dzienniku Elbląskim.

Więcej ...

Pielgrzymi u babci Pana Jezusa [40. PPW - dzień szósty]

2020-08-09 00:27

Michalina Stopka

Piesza Pielgrzymka Wrocławska jest już coraz bliżej Jasnej Góry. Dziś reprezentacja grup 9 - salezjańskiej oraz 15 - franciszkańska przeszły 35 km z Kluczborka do Borek Wielkich. Zobaczcie, co działo się na trasie pielgrzymki.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Abp Gądecki apeluje o stworzenie możliwości przyjmowania...

Kościół

Abp Gądecki apeluje o stworzenie możliwości przyjmowania...

Zmarł śp. ks. prof. dr hab. Henryk Szmulewicz

W diecezjach

Zmarł śp. ks. prof. dr hab. Henryk Szmulewicz

Wiara na medal

Wiara

Wiara na medal

Dwóch księży i raper parodiują znany hit

W wolnej chwili

Dwóch księży i raper parodiują znany hit "Przejmujemy...

Odpust Porcjunkuli

Święta i uroczystości

Odpust Porcjunkuli

Zmiany wikariuszy i proboszczów w 2020 r.

Zmiany wikariuszy i proboszczów w 2020 r.

Orzech pozdrawia pielgrzymów 40. PPW

Niedziela Wrocławska

Orzech pozdrawia pielgrzymów 40. PPW

Chłopak z krzyżem dotarł na Jasną Górę

Kościół

Chłopak z krzyżem dotarł na Jasną Górę

Szumowski: wprowadzamy dodatkowe obostrzenia i rygory

Wiadomości

Szumowski: wprowadzamy dodatkowe obostrzenia i rygory