Piotr Żyła zajął trzecie miejsce w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich

PAP

Żyła prowadził po pierwszej serii, w drugiej oddał krótszy skok, ale utrzymał się na podium.

Kamil Stoch zajął siódme miejsce, Dawid Kubacki - ósme, Andrzej Stękała był piętnasty, a Klemens Murańka zakończył konkurs na 22. pozycji.

Do drugiej serii nie awansował Aleksander Zniszczoł, zajmując 48. miejsce. (PAP)

2020-12-20 17:49

Narciarskie MŚ – Granerud zarażony koronawirusem

polskatimes.pl

Jeden z faworytów rywalizacji na dużej skoczni (HS 137) w mistrzostwach świata w Oberstdorfie Norweg Halvor Egner Granerud jest zarażony koronawirusem – poinformował portal vg.no. To oznacza, że zabraknie go w piątkowym konkursie indywidualnym i sobotnim drużynowym.

Film „Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" – oficjalnym filmem beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

2021-08-03 17:49

Materiał prasowy

- Chcieliśmy pokazać nie tylko młodego księdza, ale przede wszystkim młodego człowieka, który w czasie wojny spotyka się z dylematami zemsty i przebaczenia – mówił Tadeusz Syka, reżyser i producent podczas konferencji prasowej 3 sierpnia prezentującej kulisy powstania filmu fabularnego „Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Film jest oficjalną produkcją przygotowaną na wrześniową beatyfikację Prymasa.

Tokio: Anita Włodarczyk z trzecim złotem, brąz Kopron w rzucie młotem

2021-08-03 15:32

PAP/Leszek Szymański

Anita Włodarczyk rzuciła młotem 78,48 i została po raz trzeci w historii mistrzynią olimpijską. W Tokio brązowy medal wywalczyła Malwina Kopron - 75,49, a siódme miejsce zajęła Joanna Fiodorow - 73,83. Srebro zdobyła Chinka Zheng Wang - 77,03.

Tokio: olimpijskie złoto studenta UKSW

Bp Zając: prośmy o dar wyniesienia kard. Macharskiego do...

Abp Gądecki: Synod ogłoszony przez papieża Franciszka...

#NiezbędnikMaryjny: odnajdź z nami drogę do Maryi!